Strona Główna | Szkolenia trenerskie | Sklep |  Kontakt    
 
 
Wyszukiwanie
BiuletynLicznik wizyt

Księga Gości

Wpisz się


aneta    21 stycze 2006 17:04 |
Witam wszystkich bardzo serdecznie.Kilka dni temu przyjaciołka polecila mi książkę ''Radykalne Wybaczanie''.Znalazłam ją w jednym z warszawskich empików i natychmiast wzięłam się do czytania.A ponieważ mam problemy i kłopoty jak wiele dusz na tym świecie,postanowilam przeczytać książkę jednym tchem.Bardzo mi pomogła.Wiele dzięki niej odkryłam w sobie i w problemie który tkwił we mnie a co za tem idzie w moim domu.Doznałam cudu choć jestem katoliczką praktykującą to w tej ksiażce odnalazlam sens swojego istnienia w pełni.Przestałam się bać i naprawdę pokochałam siebie.Jak autor zapewnia reakcja na problem jest natychmiastowa przekonałam się o tym sama.Dziękuję mojej przyjaciółce ze poleciła mi te krótką terapię i mogą być państwo pewni że jak na mojej drodze spotkam zbłkaną duszę polecę jej tą cudowną lekturę.W taki sposób będę mogła odwdzięczyć się autorowi za jego pracę nad pomocą potrzebującym.Pozdrawiam wszystkich pracowników waszego instytutu a w szczególności kontynuatorów dziela pana Tippnga ANETA

Grzegorz Warta    21 stycze 2006 17:03 |
Radykalne Wybaczanie - naprawde czuć jak podnosi energię . Zauważyłem iż już samo czytanie ksiązki tak działa . Niewspomnę o całej reszcie .

Dzidzia    21 stycze 2006 17:02 |
Cześć!!!
Witam Was ponownie.11listopada byłam po raz trzeci na warsztatach RW prowadzonych przez Elę Molską-Mazurek w Katowicach.I tym razem trenerka w delikatny,subtelny sposób przekazała nam przesłanie Colina Tipplinga przekonujące uczestników o WARTOżCI WYBACZANIA ,o SENSIE WYBACZANIA i jakości naszej egzystencji po radykalnym wybaczeniu.Ela dla mnie jest osobą "uduchowioną"-zmieniła moje spojrzenie na otaczających mnie ludzi ,wskazała drogę jak dostrzec piękne cechy w sobie i w "kacie" oraz utwierdziła mnie po raz kolejny,że dzięki RW dostrzegę jaką jestem niepowtarzalną osobą ....i tak się dzieje.Wyraźne sygnały otrzymuję od znajomych ,rodziny....wybaczyłam mojej mamie i zaraz po RW przeszły mi przez usta słowa-KoCham Cię Mamo....co jeszcze niedawno było nie do pomyślenia...a słowa przyszły same,spontanicznie i poczułam ogromną ulgę...że czuję...;wybaczyłam nieżyjącemu ojcu i mojemu "uzdrawiającemu aniołowi";jestem silniejsza i mam szacunek dla SIEBIE i moich uczuć.ELU !!!! cudownie,że jesteś;życzę Ci wielu sukcesów jako trenerowi i jako KOBIECIE oraz samych miłych chwil.Do zobaczenia na następnych warsztatach.Z całego serca - DZIćKUJć !!!!
PS.
Grzesiu- dziękuję ....bez Ciebie tyle bym nie doświadczyła....serdecznie Cię pozdrawiam.

EWA    21 stycze 2006 17:01 |
Książkę kupiłam ponad rok temu.Przeczytałam,zrozumiałam ale nie byłam gotowa.Przez ten rok dzień po dniu rozwijałam się duchowo,czytałm książki,słuchałam muzyki-robiłam wiele ale z marnym efektem.Zrozumiałam,że ja też muszę zrobić to przed czym cały czas uciekałam.Bez tego nie ma dalszego rozwoju.Wiem,że muszę zastosować RADYKALNE WYBACZANIE i dopiero otworzą się przede mną te wszystkie drzwi które są dla mnie teraz zamknięte.Bardzo się boję tego wybaczenia,jest we mnie jakiś bunt przeciwko temu,zbyt daleko i zbyt głęboko siedzi ten ból.Teraz jeszcze nie boli bo tego nie ruszam, ale wiem że będą lały się łzy.Moja matka umierała we mnie dzień po dniu od 15 lat.Teraz nie czuję do niej nic[a może tak mi się tylko wydaje],powiem szczerze że wolałabym tak to zostawić jak jest,ale wiem,że i tak przyjdzie dzień kiedy będę musiała stanąć twarzą w twarz z tym problemem.Nikt nie wie jak bardzo boję się wracać do dziciństwa'ale muszę, by wszelkie blokady ustąpiły.Jeszcze wczoraj buntowałam się a dziś stawiam pierwszy krok.Wiem że mi się uda,choć tak strasznie się boję.

Janusz    21 stycze 2006 17:01 |
Dziękuję za tą stronę i udostępnienie arkusza

Adam    21 stycze 2006 16:59 |
Niedawno uczestniczyłem w jednodniowym seminarium akceptacji siebie w procesie radykalnego wybaczania - prowadził do p. Irek. Muszę przyznać, że w pierwszej części zajęć, poczułem wewnętrzny bunt.Nie robiłem absolutnie niczego z zaleceń trenera- może poza prośbą o zamknięcie oczu.. Postanowiłem, że przerwę obiadową wykorzystam do zakończenia tego epizodu. Jednak z niezrozumiałych do dzisiaj powodów, wróciłem na warsztaty i karnie wykonywałem wszystkie ćwiczenia- zwłaszcza wypełnianie arkusza.Miałem spór z pewną osobą - nie zostały mi zapłacone pieniądze za wykonaną pracę. Właściwie nie było szans na ich odzyskanie. Widziałem już procesy i kłótnie- byłem wściekły na tą firmę i jej właściciela. To postanowiłem puścić. Ale cud nie nastąpił...Udało mi się jednak zmienić nastawienie z bojowego, na łagodniejsze. Odpuściłem te pieniądze, wysłałem fakturę korygującą, żeby przynajmniej nie płacić za kogoś podatków.I kiedy to zrobiłem...stał się cud. Peiniądze znalazły się na moim koncie. Złe emocje uleciały, być może będziemy dalej współpracować, ale zanim to nastąpi chce wybaczyć wszystko co jeszcze trochę tli się do tej osoby. Jednak muszę przyznać, że Radykalne Wybaczanie pomogło mi CAŁKOWICIE INACZEJ SPOJRZEĆ NA TEN , JAK I WIELE INNYCH PROBLEMÓW. Dziękuję ! Spróbuję użyć "magicznego" arkusza do rozwiązania innych spraw - wierzę, że wcześniej czy później z pozytywnym skutkiem..

Grzes    21 stycze 2006 16:58 |
Dzisiaj zapisałem się na warsztaty które odbędą sie 11.11 w Katowicach..napewno Wam opiszę co poczułem i wypowiem się o skuteczności tej metody w przypadku moich przeżyć..Mam wiele sobie jak i innym do wybaczenia, radykalnego wybaczenia:)
Pozdrawiam serdecznie
Grześ

leszek    21 stycze 2006 16:57 |
dziekuje za ta metode

Dagmara    21 stycze 2006 16:56 |
http://dagakik@wp.pl/
Nie ma innej mozliwości na spelnione życie, jak wybaczenie. Wszytkim za wszystko - za najwieksze "rany". To ja biore odpowiedzialnośc za siebie i nie mam wpływu na zachowania innych ludzi.Mój wewnętrzny spokój, brak ocen, szacunek sa domunującymi wartościami w moim życiu. Po prostu tak jest. Pozdrawiam cieplutko. Dagmara

Magdalena    21 stycze 2006 16:55 |
Radykalne wybaczanie dokonało cudu w moim życiu! Byłam w tak trudnej sytuacji życiowej, a jednak się udało: zamiast nerwów i oskarżeń było współczucie i dziękczynienie.
Jestem zafascynowana i polecam książkę innym osobom w kraju i za granicą.
Dzięki za artykuł w "Nieznanym żwiecie" i za uroczą propagatorkę tej metody. Serdecznie Ją pozdrawiam i życzę zdrowia i samych sukcesów.


207
(łączna liczba wpisów)
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 »
 
(C) Rozwój Osobisty Metodą Tippinga 2004 - 2018 info@metoda-tippinga.pl