Strona Główna | Szkolenia trenerskie | Sklep |  Kontakt    
 
 
Wyszukiwanie
BiuletynLicznik wizyt

Księga Gości

Wpisz się


roma    10 marzec 2006 20:20 | jawor
wpaniale że jesteście

Adam    04 marzec 2006 22:03 | Warszawa
Dwa słowa dla Krystyny, której warsztat Radykalnego Wybaczania przyniósł więcej "SZKUD", "NISZ" ...
pożytku jak mniemam..
Droga Krystyno,
najbardziej dziwi mnie, że potrafisz widzieć aurę! Chyba pomroczną jakąś, bo nie bardzo sobie wyobrażam, że tą energetyczną. Myślę, że nie dojrzałaś jednak, że TEN właśnie warsztat przyniósł Ci Dar Boży w postaci odkrycia Twojego - być może głowengo problemu ! Otóż jeśli zazdrościsz komuś, że "robi doskonały Biznes " na RW, to czemu sama nie zajmiesz się leczeniem ludzkich Dusz ? Odpowiedź : pewnie dlatego, że jak słusznie twierdzisz "chory lekarz " nie może leczyć innych. Jest w Tobie tyle żalu, nienawiści i innych niskich energii, że polecam abyć wróciła na RW i puściła te emocje... Wtedy przestanisz być niewolnikiem "szkud" jakie sama sobie wyrządzasz, przestaniesz też osądzać innych, a chyba lubisz dostrzegać źdźbło w oczach innych, zapominając o swojej belce...
Dla mnie RW stało się sposobem na pokonywanie wszystkich negatywnych uczuć, które każdemu z nas przeszkadzają żyć - Tobie jak widać również. Dlatego mniej patrz na Biznes, a więcej na Duszę. Może wtedy się odnajdziesz ? Radzę też zaufać trenerom - szkoli ich Irek Rudnicki, człowiek, który nie bez powodu znalazł się tutaj- w tym kraju, w tych czasach, w tym momencie.. Więcej ufności- przeciez to Dar Miłości, tak ?
Komentarz Ireneusza Rudnickiego Komentarz Ireneusza Rudnickiego:
Adamie,
dziękuję za wsparcie dla metody i dla mnie. Myślę, że jeszcze bardziej udowodnisz skuteczność metody, jak zrobisz arkusz na Krystynę i podzielisz się z nami wglądem jaki uzyskałes dzięki temu. Wierzę, że Krystyna ma dla Ciebie i dla nas wszystkich dar. Od nas zależy, czy go przyjmiemy.

Pozdrawiam serdecznie,
Ireneusz

Krystyna    03 marzec 2006 12:06 |
Widze ze wszyscy sa podnieceni Ksiazka .Takich ksiazek na dzien dzisiejszy jest bardzo duzo .Kopciuszek ,Basinie Andersena,i duzo innych bajek dla dzieci.Tylko te bajki nie robia KRZYWD te ksiazki tak .Bylam na warsztatach Radykalnego Wybaczania i widzialam co sie dzieje z ludzimi z ich aurami taka metoda to mozna wiecej szkud zrobic nisz dobroci .Wszystko jest robione z wyluczenia z ksiazki .A czy tak naprawde z wszystkich trenerow ktokolwiel ma sam wspaniale zycie chyba nie .a czy chory lekarz moze leczyc ludzi mysile ze nie.A czy na Radykalnym Wybaczaniu mozna zrobic BIZNES o tak .Tak TAK BARDZO DUZY .

Zbyszek    23 luty 2006 12:53 |
Zdrada żony. Zotawiła mnie z trójką małych dzieci.Poszła "w długą" z Anglikiem do Londynu. ?????????????????????
Komentarz Ireneusza Rudnickiego Komentarz Ireneusza Rudnickiego:

Witaj Zbyszku!
Czy czytałeś książkę Radykalne Wybaczanie?
Ja wierzę, że wszystko można wybaczyć.
Nie intelektualnie, ale używając naszej duchowej inteligencji.
Czytaj książkę i wypełniaj arkusze. Jeżeli nie pomoże znadź trenera na sesje indywidualne lub pójdź na warsztat.
Napisz czy działa.

Pozdrawiam serdecznie.
Ireneusz

Grzesiek    23 luty 2006 12:52 |
Grzesiek do Joli...kochana Jolu a czy zastanowiłaś się dlaczego właśnie ciebie tak bardzo wkurzała ta właśnie osoba, i w końcu zrobiła ci prezentacje " piramidy " :))). Nasz "cień" jest jak magnes stawia nam przed oczami dokładnie swoje odbicie.
Ja miałem podobna sytuacje z "pasztetem”, który irytował mnie prawie przez cały kurs, ale po zrobieniu 7 kroków na tą właśnie osobę uświadomiłem sobie ze widziałem w niej siebie. Takiego przemądrzałego, kończącego prawie każde zdanie rozpoczęte przez kogokolwiek, którego wszędzie jest pełno i koniecznie musi być w centrum zainteresowań. Problem zniknął jak ukochałem w sobie tego przemądrzałego "paszteta".;))) . Okazało się ze tak naprawdę to tylko ja go w niej widziałem :) . Przez dwa ostatnie dni moje spojrzenie było zupełnie inne dostrzegłem w niej bardzo mądrą zdolna dziewczynę z ogromna wiedza, a jej buzia wydawała mi się bardzo ładna i sympatyczna. Pozdrawiam Cię bardzo gorąco Jolu ...świat dokoła nas pokazuje nam nasza strefę cienia ..która woła o ukochanie (wybaczenie )
Komentarz Ireneusza Rudnickiego Komentarz Ireneusza Rudnickiego:

Dzięki Grzesiu za Twój wpis. Widać, że "czujesz bluesa".
Jolu, "do tanga trzeba dwojga", czy myślisz, że ta historia przydarzyła Ci się przypadkowo?
Zrobiłaś arkusz na tę osobę?

Pozdrawiam

Misia    23 luty 2006 12:50 |
Po warsztatach RW na temat poczucia własnej wartości.... Nie jest mi lekko. Wręcz ciężej niż kiedykolwiek. Wychodzą te wszystkie nieukochane części mnie, jedna po drugiej i tak strasznie mnie wkurzają że nijak nie potrafię ich "ukochać" i zaakceptować. Wręcz nienawidzę siebie. Mówię sobie "akceptuję siebie taką jaka jestem, akceptuję te cechy, modlę się, ale to nic nie wychodzi!!!! Gubię rzeczy, kłocę się z otoczeniem, mam doły, w pracy tak mi źle, że nie mogę wytrzymać i wogóle tragedia.
Komentarz Ireneusza Rudnickiego Komentarz Ireneusza Rudnickiego:

Misiu,
nie trać wiary. Jesteś teraz na etapie odczuwania, a to oznacza, że miałaś odwagę otworzyć się na siebie. Transformacja, czyli podniesienie wibracji emocji, które odczuwasz pojawi się wraz ze zmianą spojrzenia - przyjęciem Boskiej Perspektywy, pełnej miłości i doskonałości. Żeby to nastąpiło wymagane są jedynie otwartość i chęć. Kontynuuj swoje modlitwy z głębi serca, a zostaną wysłuchane.
Popracuj z arkuszami.
Być może arkusz na Trenera RW i Metodę, za to, że "uczynili z Ciebie ofiarę" będzie pomocny - sugeruję to całkiem serio.

Wierzę, że za kilka dni odczujesz transformację i podzielisz się nią z nami.

Namaste

OLA    23 luty 2006 12:49 |
IRKU, czy mógłbyś mi podać autora książki,o której wspominałeś na niedzielnym spotkaniu,tytuł chyba "Rozmowy z Bogiem".dzięki
Komentarz Ireneusza Rudnickiego Komentarz Ireneusza Rudnickiego:

Olu,
Neale Walsh.
Zobacz: www.rzb.pl

zbyszek sz    23 luty 2006 12:47 | Pszczyna
Mam pytanie do Ireneusza jako trenera RW.Czy praca z arkuszem,sluchanie plyty,cztery kroki prowadzona samodzielnie wyklucza stosowanie afirmacji i technik kreacji huny?
Komentarz Ireneusza Rudnickiego Komentarz Ireneusza Rudnickiego:

Zbyszku,

scalanie swojej duszy, a tym jest Radykalne Wybaczanie, nie wyklucza żadnej praktyki duchowej, wręcz przeciwnie, wierzę, że wzmacnia jej działanie. W przypadku afirmacji, może się zdarzyć, że podświadome negatywne przekonania typu: "nie zasługuję na..." będą torpedować osiągnięcie zamierzonego rezultatu. Jeżeli transformujemy emocje, które były genezą powstania tych przekonań, to automatycznie usuwamy przeszkody do zamanifestowania naszych świadomych pragnień.
Zwróć uwagę, że punkty 19 i 20 w Arkuszu RW, to typowe afirmacje. Colin Tipping twierdzi, że mają one wyjątkową moc, bo wypowiadamy je z dużą pozytywną emocją, wzmacniającą ich skuteczność.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.

jola    22 luty 2006 14:38 | warszawa
Kochani cudownie,że taka tematyka pojawiła się na forum. Przeczytałam książkę Colin(a) z serii Radykalne wynbaczanie pt. "Wybaczajmy skutecznie-darowanie krzywd ma moc uzdrawiania". Sięgnęłam po nią z wiadomego powodu -bariery uczuciowe, zawodowe... Czytałam tę książkę z wielką uwagą, wracając wielokrotnie do wersów, które, bardziej musiałam poczuć. ....Jestem w szoku.....to jest niesamowite a zarazem cudowne jak może zmienić się nasze życie i nastawienie do niego we wszystkich szczegółach z jakich się składa. Radykalna zmiana i miłość, którą dosłownie czujemy w powietrzu....Nam się wydaje, że my nie jesteśmy pamiętliwi, że wybaczyliśmy, że szanujemy, doceniamy,.... itd..Tak nam się tylko wydaje, bo gdy sięgniemy po książkę Radykalnego wybaczania, już po chwili zdajemy sobie sprawę, że smutek, żal, rozgoryczenie zadomowiło się w nas. Wtedy zaczynamy analizować całkiem podświadomie i nagle zdajemy sobie zprawę, że jesteśmy kopalnią goryczy....
Kochani uczmy się kochać, szanować i wybaczać - wszystkim...a życie wasze się zmieni...będziecie zaskoczeni....nie tylko uczuciowo ale i zawodowo...

pozdrawiam
szczęśliwa jola

marcin    19 luty 2006 21:11 | katowice
http://marcinkurnik.radykalnewybaczanie.com.pl/
ta nowa odmieniona strona jest piękna serdeczne pozdrowienia dla wszystkich odwiedzających, a najmocniejsze dla was wszystkich których znam.
życie jest piękne


207
(łączna liczba wpisów)
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 »
 
(C) Rozwój Osobisty Metodą Tippinga 2004 - 2018 info@metoda-tippinga.pl