Strona Główna | Szkolenia trenerskie | Sklep |  Kontakt    
 
 
Wyszukiwanie
BiuletynLicznik wizyt

Księga Gości

Wpisz się


Maria    01 maj 2006 14:50 |
http://wedding-theme.fine12.info
Very great site, nice design! Thanks!

atomiq    29 kwiecie 2006 21:41 |
Ja właśnie zaczołem prace z tą książką i najbardziej zainteresował mnie rozdział dotyczący samowybaczania. Stąd moja prośba, jeżeli znacie jakieś ćwiczenia ub metody dotyczące samowybaczania to prosze o pomoc

gogo    26 kwiecie 2006 14:41 |
Warto może zarekomendować Polecam zwolennikom RW,książkę, która jest bardzo bliska przekazowi Collina Tippinga i bazuje na tych samych podstawach. Ukazała się na początku tego roku.Jej tytuł,,Wybaczenia. Droga do radości i szczęścia". Autor Michael Dawson.Kupiłem ją w sklepie internetowym Merlin. I Jej pewne fragmenty np. o projekcji, wypadły bardziej przekonywująco niż opis Tippinga. Metody proponowane przez autora też trochę inne, ale duch przekazu ten sam. Ci którzy zafascynowali się ,,Radykalnym wybaczaniem" powinni, moim osobistym zdaniem mieć ją, jako lekturę uzupełniająćą, w swojej kolekcji.

Eve    13 kwiecie 2006 11:31 |
do ROMY>>> plyte z 13 krokami mozn kupis na stronie http://ksiegarnia.nieznany.pl/

wlasnie otrzyamalm przesylke ale jeszcze nie przesluchalam, natomiast przejrzalam ksiazke i jestem zachwycona

pozdrawiam serdecznie i zycze powodzenia w radzeniu sobie z negatywnymi emocjami
EVE

Gogo    12 kwiecie 2006 12:13 |
Interesuje mnie praca z płytą 13 kroków. Czy należy zatrzymywać odtwarzacz CD przy pierwszych punktach i dać sobie więcej czasu na wyrażenie konkretnych emocji, czy też zdać się na tempo płyty i korzystać tylko z przerw między poszczególnymi punktami?
Komentarz Ireneusza Rudnickiego Komentarz Ireneusza Rudnickiego:
Można zatrzymywać płytę, szczególnie przy pierwszych punktach, tak aby dać sobie tyle czasu, ile potrzebujemy na dotarcie do uczuć i emocji dotyczących danego wydarzenia, czy osoby.

Ireneusz

Magda J.    05 kwiecie 2006 09:31 | Warszawa
Irku, DZIćKUJć!

Roma    04 kwiecie 2006 17:45 |
Proszę o informację na e-mail,kiedy będą warsztaty RW w byłym województwie Legnickim

Roma    04 kwiecie 2006 17:40 | Jawor
już od dawna interesuje mnie wszystko co jest napisane o podświadomości, na RW i tę stronę trafiłam przez moją bratanice, która wiele mi opowiadała o książce i arkuszu RW chciałabym tylko dowiedzieć się od Ciebie Irku czy arkusz powinnam wypełniać codziennie dla wprawy czy tylko jak wydaży się coś złego w moim życiu. Najczęściej jest tak, że kiedy opanowująmnie złe emocje to jestem akurat w pracy lub poza domem, kiedy wieczorem wracam do domu to emocje już dawno opadły a ja nie mogę sobie przypomnieć tych uczuć jakie mną w danej chwili kierowały i już nie czuję potrzeby wypełniania arkusza. Mama jeszcze jedno pytanie gdzie i za ile mogę kupić płytę z 13 krokami RW, prosze o szybką odpowiedź,
Komentarz Ireneusza Rudnickiego Komentarz Ireneusza Rudnickiego:
Arkusze można wypełniać tak często jak się chce, ale wiadomo, że pracujemy wtedy , gdy jest taka porzeba. Zwróć uwagę na punkt 2B i postaraj się nazwać i poczuć wszystkie emocje i uczucia, które odczuwasz w związku z danym wydarzeniem, czy osobą. Jeżeli wieczorem trudno Ci jest przywołać te emocje, sprawdź jak o innej porze dnia będzie Ci się pracować. Wierzę, jednak, że jeśli przezwyciężysz początkową niechęć, to uda Ci się dotrzeć do nieprzetransformowanych jeszcze emocji. W punkcie 6 postaraj się sobie przypomnieć, jakie wydarzenia z przeszłości wywoływały u Ciebie podobne uczucia.
Warto wracać do rozdziału 20 w książce Radykalne Wybaczanie, który dokładnie wyjaśnia, jak pracujemy z arkuszem.

Życzę powodzenia,
Ireneusz

Joan    28 marzec 2006 22:24 |
http://lifeinsurance9.50megs.com
Interesting site for me! Good!

KrystYna    13 marzec 2006 16:09 | Gliwice
Witajcie
Wiem,że wiele jest Krystyn w Plosce i składam im dziś życzenia, ale miałam już kilka telefonów czy to właśnie ja wpisałam się w księdze gości poprzednio.
Wyjeśniam, nie to nie ja.
Też jestem dysortografem ale jak piszę to ze słownikiem na kolanach, natomiast nie widzę powodu aby drwić z kogoś kto takie błędy popełnia a już napewno nie wolno robić tego komuś kto kto zaleca dalszy "rozwój duchowy".
Jestem sama trenerem,sama też widzę tak zwaną aurę, lub to co "fruwa" w powietrzu na warsztatch. Nie dzielę się tym z nikim właśnie dlatego, że można się tylko narazić na krytykę.Jeśli byłaby ona konstruktywna, to i owszem zawsze przyjmuję.Ale niestety większość bawi się w krytykanctwo. "0" wymiany doświadczeń. W zasadzie jak zaobserwowałam wszyscy są nieomylni i pewnie bardzo dobrze- życzę sukcesów.
"Bajka" Radykalnego Wybaczania długi okres czasu była i moja. Tak mi się w życiu porobiło,że potrzebuję solidnych,rzeczowych i konkretnych podstaw do działania szczególnie jeśli chodzi o tak subtelny rejon jakim jest ludzka psychika.
Iluzje,euforia i egzaltacje mnie nie interesują.
Metoda działa i to jest fakt,natomiast jak się kto nią posługuje nie należy do mojej oceny. A to Krystyno,że jest to sposób na zarabianie pieniędzy, to myślę,że dobry,jak każdy inny.Jeśli ktoś nie jest psychologiem,bo nie ukończył takiego kierunku studiów, niech sobie będzie "trenerm"- to też praca i zapewniam Cię bardzo ciężka i wyczerpująca.Jak powiedziałam "Bajka" się skończyła.
Pozdrawiam wszystkich sympatyków i trenerów życząc trenerom aby stali się omylnymi ludżmi i zajęli się wymianą doświadczeń,które są naprawdę cenne.


207
(łączna liczba wpisów)
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 »
 
(C) Rozwój Osobisty Metodą Tippinga 2004 - 2018 info@metoda-tippinga.pl