Strona Główna | Szkolenia trenerskie | Sklep |  Kontakt    
 
 
Wyszukiwanie
BiuletynLicznik wizyt

Księga Gości

Wpisz się


Jola    25 lipiec 2006 23:14 |
ale piękne komentarze,
"wyrażanie emocji" "blokady skutecznie hamujące przepływ energii" (jakiej, może elektycznej, kosmicznej, słonecznej), "wybaczanie krzywd"
To wszytko brzmi jak BEŁKOT. Mógłabym napisać
takie same wstępy na jakikolwiek temat i będą to bełkoty...
"Metoda oparta na tradydji Amerykańskich Indian". Nie zapytam z jakiego plemiania, bo przecież wszyscy wiemy, że indianie są OK, no nie?
"Wysokie wibracje, świadomość łaski, Ty i ja jesteśmy jednością" - brzmią jak hasła reklamowe - czyż nie jest miło i przyjemnie.
"żmierć jest iluzją" - to jest najlepsze: wg słownika PWN iluzja to złudzenie, złuda, urojenie.
Ludzie myślcie co czytacie.
Jeśli jednym ze sposobów na odstresowanie (na przykład)
będzie moda na lewatywę z łańcucha (cokolwiek to jest), to
zawsze sie znajdzie paramedyk, który to bedzie oferował i
idiota, który skorzysta.

Ewelina    21 lipiec 2006 18:48 | Ochla k.Zielonej Góry
Teraz w lipcu byłam na seminarium 3godz. w Poznaniu z Colinem Tippingiem. Byłam zachwycona, jednocześnie czułam się zablokowana przez osobę z którą byłam na wykładzie.Ta dziewczyna odzwierciedlała moje trudne zachowania w największym stężeniu jakie mogłam sobie wyobrazić. Na seminarium podobało jej się ćwiczenie a właściwie to co mogła w nim przeżyć ale po,o arkuszach nie było mowy wysmiewała mnie na każdą propozycję. Mogłabym dużo pisać o naszych interakcjach. Ja, zdążyłam już zrobić wiele arkuszy na tę osobę ale czuję się jescze przez nia zatruta. W ciągu ostatnich 2-ch tygodni napisałam 17 arkuszy na różne osoby, z różnymi skutkami... Chyba za szybko bym chciała zmiany. Ale przyznam,że wspomagają duchowo.Dziś jednak, poczułam się beznadziejnie do tego stopnia, że nie miałam ochoty zrobić 3-go arkusza, może to dużo jak na jeden dzień ale staram się nieodkładać "tej sprawy" bo mój gniew w tym czasie się umacnia . Jestem osobą wrażliwą i często mi się chce płakać gdy widzę ból innych stworzeń. Co dzień się denerwuję odkąd pamiętam ale mój gniewny stan dopiero po seminarium, przeczytaniu książki i po arkuszach przybrał na intensywności i częstości, Colin pisze, że to dobrze jest się gniewać ale mnie naprawdę wkurza prawie wszystko, nawet pogoda-ta od dawna. Wiem,że dalej będę wypełniać arkusze choćby moje ego dominowało.
Za parę dni jadę w góry na warsztat,już to czuję:) będę ryczeć jak bóbr. Mam nadzieję, że zewsząd dostanę wsparcie. Jeszcze dużo do zrobienia...
Pozdrawiam

Radek    18 lipiec 2006 22:35 |
Po spotkaniu z Colinem Tippingiem, zastanawiałem się nad tym, co powiedział o pracy nad sobą. Colin wspomniał,że mozna popracować nad częscią swojej osoby. Sam mam problem problem z RADKIEM, KTÓRY POWINIEN WYKONAĆ BEZSENOWNĄ, ALE DAJĄCĄ WIĘKSZE PROFITY FINANSOWE ROBOTĘ PAPIERKOWĄ, ALE MU SIĘ K..... NIE CHCE, BO NIE WIDZI W NIEJ SENSU DLA SIEBIE. Takie typowe dla polskiej rzeczywistości prostytuowanie się dla papierka. Gorzej, bo ilekroć sie do niej zabieram, błyskawicznie ściągam ludzi, którzy skutecznie odciągają mnie od pracy.Finał - jestem wkurzony na siebie i na nich. Czy ktoś pracował, nad tego typu problemem. I jak sobie z nim poradził? Pytanie dla bardziej zaawansowanych w RW. Co wy na to?
Komentarz Ireneusza Rudnickiego Komentarz Ireneusza Rudnickiego:
Ja na Twoim miejscu zrobiłabym arkusz na tych ludzi, którzy odciągają Cię od pracy. Oni są tylko holograficznym odbiciem Twojego stosunku do tej niechcianej "roboty".

Myślę, że masz przekonanie, że praca, która będzie Ci sprawiała przyjemność nie przyniesie pieniędzy.

Lesława Ignaszewska

Karolina    17 lipiec 2006 10:41 | Gdańsk
Witam.

A na czym polegają zajęcia, praca związana z "Obfitością"?
Tak bardzo chcę wejść w moją duchowość jeszcze głębiej. Rozumieć więcej.

Dziękuję i pozdrawiam.
Komentarz Ireneusza Rudnickiego Komentarz Ireneusza Rudnickiego:
Witaj Karolino,
po odpowiedź na to pytanie zwróć się do Trenera, którego ogłoszenie o warsztatach na temat obfitości widziałaś.
Ogólnie mówiąc, chodzi o zastąpienie negatywnych przekonań dotyczących obfitości, pieniędzy i niezasługiwania nowymi przekonaniami, zgodnie z którymi zasługujemy na wszystko co najlepsze, wszechświat nas wspiera, wszystkiego jest pod dostatkiem itp.

Ireneusz
v

Radek    15 lipiec 2006 20:16 |
Pytania techniczne do trenerów RW.Interesuje mnie, czy po wypełnieniu arkusza, mozna wypełniać następny, bo czasem wkurza parę osób naraz. Czy powinien być odcinek czasu między jednym a drugim arkuszem tak aby energetyka się jakoś ustabilizowała. Czy jest sens zrobienia więcej niż jednego arkusza na określoną osobę w ciągu jednego dnia?
Komentarz Ireneusza Rudnickiego Komentarz Ireneusza Rudnickiego:
Radku,
na wszystkie te pytania sam znajdziesz odpowiedź, praktykując i czując. Nie ma technicznych przeciwskazań, jeżeli o to pytasz.

Ireneusz
v

michał    15 lipiec 2006 07:12 | poznan
witam!
Jestem po lekturze książki "Radykalne wybaczanie" i kilku podobnych pozycji z tej tematyki. Jestem bardzo zainteresowany udziałem w warsztatach. Proszę o pilne podanie mi jakiegoś terminu i miejsca gdzie będą się odbywały. Niedługo opuszczam ten "kraj" i bardzo mi zależy aby zdążyć. Mam 38 lat i wiele przejść, które pozostawiły sporo cienia na moim sercu. Będę bardzo wdzięczny i wiem, że bardzo mi to pomoże. Pozadawiam Michał.
Komentarz Ireneusza Rudnickiego Komentarz Ireneusza Rudnickiego:
Witaj Michale,
wejdź na podstronę "WARSZTATY", tam masz aktualne informacje na temat terminów warsztatów.
Pozdrawiam,
Ireneusz
v

anna    15 lipiec 2006 00:05 | niemcy
witam ponownie,wczoraj weszlam znowu w ksiege gosci,dwu-stronowy elaborat w jezyku angielskim!!!!!!!Przeczytalam!Pol nocy siedzialam aby przetlumaczyc-zrozumiec!Dzeki Bogu juz go niema w Forum.Nie uzyskalam odpowiedzi na moje pytania.Jezyk POLSKI!!!!jest tak piekny.Ludzie piszcie w ludzkim jezyku!!!!!pozdrowienia. anna

anna    12 lipiec 2006 21:42 | niemcy
witam,
przczytalam wszyskie wypowiedzi zamiszczone w ksiedze gosci.Temat uwazam za bardzo interesujacy.Nie mialam do tego momentu stycznosci z RW.Ksiazki rowniez nie posiadam.Chciala bym uzyskac wiecej informacji.Sprawdzilam,warsztaty odbywaja sie rowniez w Niemczech gdzie miszkam,lecz nie mam do nich zaufania.Nawiaze chntnie kontakt z kims kto mnie dalej poprowadzi i odpowie na wiele pytan.Pozdrowienia! Anna

marta k.    12 lipiec 2006 18:38 | dziwnów

Hej wszystkim!!!
Jakiś czas temu uczestniczyłam w indywidualnych warsztatach z RW u mojej znajomej, kochanej Lucynki Michalczyszyn. Wczasie tych dwóch dni oczyściłam swoją relację z moją mamą a także na moją prośbę głęboko poruszyłam temat "Obfitość". No i dzieją się "cuda"- jak to mówi Lucynka. A oto niektóre z nich:
- znalazłam cyfrowy aparat fotograficzny, dokładnie taki o jakim marzyłam- nawet kolor się zgadza
- wyjechałam na tydzień do Krakowa i tam uczestniczyłam w Otwarciu Ogrodu Dzwonów Pokoju - gdzie prosiłam o boskie przewodnictwo... i stało się
- niedługo jadę na 2-tygodniowy obóz "uzdrawiania duchiwego" do Tolkmicka- nie byłoby to możliwe gdybym wcześniej nie wybaczyła mamie
- oprócz tego czeka mnie wymarzona wycieczka do Hiszpanii a niedługo w Bieszczady
-a za miesiąc uczestniczę w kolejnych zajęciach do których szykowałam się przez 3 lata - zajęcia u Noori z "Prosperity One"
Cudów jest więcej ale nie starczy miejsca aby je wszystkie opisać
Lucynko pozdrawiam Cię. To wszysto działa

Beata    12 lipiec 2006 10:16 | Warszawa
Asiu, Rafale (z warsztwtów w Górach Sowich)proszę was o kontakt.Niedługo będę w Gdańsku i bardzo chciałabym sie z Wami spotkać. Całuje i pozdrawiam.


207
(łączna liczba wpisów)
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 »
 
(C) Rozwój Osobisty Metodą Tippinga 2004 - 2018 info@metoda-tippinga.pl